Trustpilot uľahčuje zistiť verejnosti pravdivosť recenzií

Uverejní tiež, koľko z príspevkov sa následne vrátilo online a naopak, koľko z nich bolo odstránených. Nasleduje kritika, že bolo možné podvádzať systém spoločnosti Trustpilot.
V minulom roku sa vyšetrovanie BBC Radio 5 Live vyskytlo od jedného používateľa, ktorého negatívny prehľad bol označený ako "podozrivý".
Vyjadrila obavu, že v čase, keď Trustpilot potvrdila, že je skutočná a opätovne nastúpil na miesto, bol "pochovaný" pod neskoršími podaniami, čo znamená, že nikdy nebola dávaná do popredia.

recenze

Webové stránky umožnia návštevníkom zistiť, či spoločnosť prevažne označuje recenzie, ktoré jej dali nízke skóre a zlé hodnotenie.
Vedúca značka spoločnosti Trustpilot uviedla, že jej krok by mal odradiť spoločnosti od pravidelne náročných recenzií.
V súčasnosti povedal, že spoločnosti v priemere označili menej ako 1% užívateľských miest.

"Nikto nehľadá dokonalosť, ale chcú, aby spoločnosť bola otvorená a transparentná," povedal Glenn Manoff pre BBC News.
"To robí spoločnostiam ťažšie hrať systém a uľahčuje spotrebiteľom, aby zistili, kto je niekoľko zlých jabĺk.
Povedal, že spoločnosť považovala presunuté recenzie späť na začiatok krmív, aby sa ubezpečil, že sa objavili na prvej stránke spoločnosti, ale cítili, že to nie je potrebné.

dav

Obnovené hodnotenia by stále prispeli k celkovým výsledkom podnikov, povedal, a používatelia mali možnosť filtrovať recenzie, aby zobrazovali iba negatívnu spätnú väzbu.
"Príliš často, bezohľadné spoločnosti dokázali využiť chyby a medzery, aby mohli pochovať zlé recenzie.
"Tieto zlepšenia sú obrovským krokom vpred, hoci už dávno prichádzajú.
"Prinajmenšom spotrebitelia môžu teraz zistiť, či spoločnosti utrácajú podozrivé množstvo času a označujú negatívne prehľady a vyhýbajú sa spoločnostiam, ktoré sa viac zaujímajú o verejný vzhľad než o zákaznícky servis."

About the author